Bölge :
İstanbul
Email :
bilgi@besyo.com.tr
Telefon :
0216 449 23 85
1995' den beri deneyimi ile
240

MSD Spor Akademisi’nden mezun olan birçok genç arkadaşımız ülkemizin değişik yerlerinde beden eğitimi öğretmeni, antrenör, spor uzmanı, çeşitli kurum ve kuruluşlarda spor direktörü lüks işletme ve otellerde masör ve masöz olarak hizmet etmektedir.

Marmara spor organizasyonları olarak 1995 yılından beri birçok alanda hizmet vermekteyiz. Başlıca hizmet alanımız spor akademilerine hazırlık kurslarıdır. Bunun yanında çeşitli spor organizasyonları yaz ve kış spor okulları Altınordu Futbol Okulu Esatpaşa M.R.L. Futbol Akademisi her yaş grubuna yönelik yüzme okulları başlıca faaliyet alanlarımızdır. Bütün bu faaliyetlerde akademisyen kadromuzla beraber yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle hizmet vermekteyiz .

MSD Spor Akademisi‘nden mezun olan birçok genç arkadaşımız ülkemizin değişik yerlerinde beden eğitimi öğretmeni, antrenör, spor uzmanı, çeşitli kurum ve kuruluşlarda spor direktörü lüks işletme ve otellerde masör ve masöz olarak hizmet etmektedir. Ayrıca sualtı sporları, sualtı ragbisi, sualtı hokeyi paletli yüzme ve tüplü dalış kursları yine uzman hocalarımız tarafından verilmektedir.